Relaxační sedací Vaky a Křesla  Sedací pytle a vaky - Relax  Stylový relaxační nábytek  

VLASTNOSTI VÝROBKŮ
Vlastnosti našich špičkových relaxačních vaků a pytlů

Výplň sedacích vaků, relaxačních pytlů a křesel

K vyplnění našich sedacích vaků používáme prvotřídní granulát tvořený polystyrenovými kuličkami, který je atestován pro toto použití pod označením EPS100 a je používán standardně po celém světě, tomuto údaji je potřeba také věnovat pozornost, označení EPS100 dosahuje těch nejlepších vlastností. Miliony kuliček o průměru 2-5 mm a objemové hmotnosti 20 gramů na 1 litr zaručují správnou tvárnost a tvarovatelnost vaku podle Vašeho těla a udržuje vak ve vytvořené poloze.Výplň sedacích vaků EPS100 Navíc polystyrénové kuličky výborně převádějí a kumulují teplo, takže za chvilku budete jako v peřince. Kuličky mají velmi vysoké mechanické vlastnosti a jsou absolutně ekologické a nezávadné, nedráždí kůži a nevyvolávají alergie.

U každého našeho výrobku je označeno kolik litrů této výplně obsahuje, proto při výběru věnujte tomuto údaji pozornost. Bohužel konkurence často prezentuje na fotografii veliký vak, ale údaj o objemu chybí, nebo je uveden malými písmeny. My používáme pro srovnámí vždy fotografii s osobou a nabízíme foto ve vyšším rozlišení, pro důkladné porovnání velikosti vaku a jako ochranu našeho výrobku před zneužíváním.

Povrchový materiál, šití a doplňování

Sedací vaky šijeme z moderní eko-kůže v paletě 25 barev, na zakázku ušijeme také extra sérii.

Pryč je doba nekvalitních koženek, které Vám po krátké době různě popraskaly, nebo zpuchřely, dnes je kvalita eko kůží na tak vysoké úrovni, že při prvním pohledu dělá potíže i odborníkovi poznat, že se nejedná o pravou kůži.Vzorník našich eko kůží Relax Vaky

Naše eko-kůže mají originální barvy, vyvinuté pouze pro nás, proto se s některými barvami nemůžete nikde jinde setkat. Jsou atestované a na objednávku můžeme vyrobit i nehořlavé s atesty EU a FIRO UK. Mimo to naše eko-kůže mají atesty Výzkumného a Vývojového ústavu Nábytkářského, atest Centrální Laboratoře Obuvnického Průmyslu.

Kliknutím na obrázek vlevo, nebo zde se přenesete Šicí nitě nejvyšší kvality v našich barváchpřímo do podrobného vzorníku našich barev eko-kůží ve vysokém rozlišení, pořízených na přírodním přirozeném světle. Střihy jednotlivých vzorů provádíme na strojích Waterjet, které umožňují přesnost střihu 0,06 mm a tím můžeme vyrobit prakticky jakýkoliv vzor.

Šití vaků probíhá na šicích strojích DÜRKOPP ADLER, na automatech s programovým polem šití MITSUBISHI ELECTRIC, na vyšívacích modulových strojích MELCO a využíváme tiskárny na textilie POLYPRINT.

Používáme nitě v barevném odstínu vyráběného vaku, které jsou vyrobeny z velmi stabilního taženého vlákna s mocným jádrem a bavlněným, nebo hedvábným opletením, které dává švu perfektní vzhled. Nitě mají odolnost proti tření a usazování špíny. Dodatkově obarvené nitě jsou stálobarevné a odolné při praní a chemickém čištění.

Každý náš sedací Relax vak je navíc prošíván nitěmi StrongFIX (inovativní nitě s vysokou pevností), které jsou používány na vnitřní pevnostní švy k docílení a trvalému spojení střední části švu.

Kliknutím na obrázek si zobrazíte kvalitu šití a systém doplňování našich Relax - Vaků

Ští našich vaků klikni pro zvětšení Ští našich vaků klikni pro zvětšení Doplňování vaku - klikni pro zvětšení Doplňování vaku - klikni pro zvětšení Doplňování vaku - klikni pro zvětšení

Náš vak je v plnící části trojitě zabezpečen, jednak krycím lemem zipů (suchý zip) proti poškozování podlahových krytin a dvojitým zipem s protichůdným směrem pohybu. Tím je zabezpečeno otevření vaku a případného nechtěného vniknutí malých dětí při hraní, nebo domácích zvířat. Tímto otvorem se sedací vak zároveň doplňuje, při výrazném několikaletém používání můžete podle své potřeby doplnit náhradní náplní z naší nabídky. Pozor na správné doplnění sedacího vaku, pytle, polštáře. Když naplníte příliš velkým množství náhradní náplně, tak omezíte jeho tvarovací schopnosti a naopak.Relax-Vaky.cz