Relaxační sedací Vaky a Křesla  Sedací pytle a vaky - Relax  Stylový relaxační nábytek  

VYUŽITÍ SEDACÍCH VAKŮ
Široké možnosti využití relaxačních vaků a křesel

Sedací vaky a křesla společně s podnožkami a velkými polštáři nabízejí nejširší možnosti využití.

Relaxační sedací vaky a křeslaSedací hrací kostky Relax pro děti jsou především v současné době stále populárnější, jednak je mnohem propracovanější design, kvalita šití i výplň. Jenom naše firma nabízí na českém trhu 72 druhů sedacích vaků, určených od nejmenších dětí až po seniory.Sedací vak Polštář XXXL

Sedací vak ideálně vytvoří skvělý doplněk dětského pokoje, kde navíc naše vaky splní funkci zábavy a vytvoří bezpečné prostředí, žádné ostré tvrdé hrany, sedací vaky jsou nealergické, lehké pro manipulaci a mají jednoduchou údržbu.

Ve Vašich obývacích prostorech si můžete vhodným výběrem sedacího vaku dotvořit celkový vzhled a vytvořit si místečko pro lenošení, čtení, nebo si ulevit a najít si tu správnou polohu, kterou Vám pevné křeslo neumožní.

Některé typy našich sedacích vaků dokáží zastoupit i funkci matrace při nenadálé návštěvě, nebo se svým vzhledem velmi podobají klasickému křeslu. Sedací vaky Relax pro seniory

Dům, byt, chata, chalupa, tam všude najdou sedací vaky široké využití k odpočinku a relaxaci po namáhavé, nebo jednotvárné práci, protože si snadno vytvarujete polohu, při které si ulevíte. Ne nadarmo se datuje vznik sedacích a lehacích pytlů několik století zpátky, kdy dělníci zjistili, že se velmi dobře odpočívá na pytlích z moukou a to je výplň mnohem tvrdší než dnes, ale svůj důlek si také vytvořili.

Využití nachází sedací vak také jako vhodný dárek a to nejen své "nízké pořizovací ceně", ale především proto, že dokáže dětem udělat opravdovou radost, vhodně doplnit design bytu, domu, chaty, chalupy a ulevit bolestem třeba seniorům, kterým již nevyhovuje tvrdé křeslo.

Celosvětově používaný název těchto výrobků je Beanbag

První vyrobený nejpopulárnější vak se jmenoval Sacco, byl vyroben v Itálii okolo roku 1968, v naší nabídce jsou sedací pytle stejného typu pod názvem Sako a patří k nejoblíbenějším.

Sedací vak Sako XLVhodně vybraný sedací pytel, vak, polštář dokonce může plnit více funkcí díky možnostem tvarování, může být křeslem, válendou, matrací.

Sedací vaky nacházejí velice často využití i ve veřejných prostorách, jsou ideální pro vybavení různých Wellness center, Fitness center, kde doslova spojují účel těchto zařízení s pohodou a praktičností relaxačních vaků.

Školení na Relax Vaku I zde ___________Školení na Relax Vaku II zde

Vaky prodáváme také zdravotnickým zařízením, školkám, jeslím, sportovním organizacím, rehabilitačním ústavům, ordinacím a všem institucím a organizacím, které chtějí pro své zaměstnance, návštěvníky a pacienty to nejlepší.Sedací vak Basketbalový Míč XL

Po dohodě vyrábíme speciální série například s Vaším logem, nebo ve Vašich barvách.

Naše vaky jsou výbornou alternativu za těžký nevýhodný nábytek s nezdravým sezením. Vaky byly vytvořeny s myšlenkou zdravého a pohodlného odpočinku s možností úlevy.Relax - Vaky Česká republika