Relaxační sedací Vaky a Křesla  Sedací pytle a vaky - Relax  Stylový relaxační nábytek  

Relax Vaky v ČR

Po úspěšném dlouholetém prodeji v rámci EU: Německu, Velké Británii, Rumunsku, Polsku, Řecku, přichází i na český trh sedací vaky a křesla přímo od tohoto výrobce, pod názvem Relax Vaky, formulí 1 v kvalitě.

Firma patří k největším výrobcům sedacích vaků s polystyrénovou výplní granulátem EPS ve Střední a Východní Evropě

Naše sedací vaky v ŘeckuNaše sedací vaky v PolskuNaše působištěNaše sedací vaky v NěmeckuNaše sedací vaky v AngliiNaše sedací vaky v Rumunsku

www.relax-vaky.cz


Naše sedací vaky v České republiceNabízíme spolupráci všem se zájmem o moderní bydlení a kvalitní odpočinek. Šijeme a vyrábíme sedací vaky a pytle, křesla, taburety, výhodné sady relaxačních vaků. Řada našich výrobků je jedinečná na trhu a svojí originalitou již slouží v řadě zmíněných zemí.

Naší předností je zejména kvalita a originalita jednotlivých výrobků, spojená s rychlostí výroby a dodáním přímo zákazníkovi. Můžeme si dovolit velice příznivé ceny, které jsme docílili zejména množstvím prodaných kusů po celé Evropě.

Jsme schopni vyrobit i série podle Vašeho zadání, našimi partnery již v minulosti byly významné bankovní instituce, sportovní kluby, relaxační centra, fitness centra a celá řada dalších organizací. Nebo třeba takto na relax školení a potom jako dárek...

Sedací vak Sako XXLSedací vak Sumo XXXL

 

 

 

 

 

Relax - Vaky Česká republika